Surask Sugar Daddy ar Sugar Babe SugarDaters® sistemoje

Blogo pranešimas 020202 08 2018 10:04

Sugardatingas pradedantiesiems: 5 terminai, kuriuos turi žinoti

Sugardatingas – tai kontroversiška, intriguojanti bei jau ir Lietuvoje populiarėjanti santykių forma, kurios esmė – abipusė nauda ir bendras susitarimas tarp dviejų asmenų. Nesi apie tai girdėjęs? Pats laikas susipažinti! Kas esi tu: Sugardaddy, Sugarbaby, Sugarmama ar Boytoy?     1. Sugardatingas: abipuse nauda grįsti […]

Indlægget Sugardatingas pradedantiesiems: 5 terminai, kuriuos turi žinoti blev vist første gang den Sugardaters® Blog - LT.


Skaityti daugiau

Blogo pranešimas 111111 29 2017 14:21

TRAUKIA TOLIMIEJI RYTAI? SugarDaters® KVIEČIA SURASTI SUGARDADDY arba SUGAR BABY KINIJOJE!

SugarDaters® jau įžengė ir į Kinijos rinką! Ką tai reiškia mums, lietuvėms ir lietuviams? Ogi tai, kad nuo šiol galite surasti savo SugarDaddy arba SugarBaby kiniškoje SugarDaters® versijoje – Goodlifedating.cn SugarDatingas yra santykiai, kurių pagrindas – finansinė nauda. Nors vis dar yra manančių, jog tokie […]

Indlægget TRAUKIA TOLIMIEJI RYTAI? SugarDaters® KVIEČIA SURASTI SUGARDADDY arba SUGAR BABY KINIJOJE! blev vist første gang den Sugardaters® Blog - LT.


Skaityti daugiau

Blogo pranešimas 111111 01 2017 14:36

Oliwia Misiak: cukrus – tarsi narkotikas

Oliwia Misiak – sumani, strategiška bei kritiška SugarDaters® sugarbaby –  prisijungė prie mūsų blogo! Jos pasiūlymo bendradarbiauti tiesiog negalėjome atsisakyti. Kodėl? Nes ji kalba iš patirties. Oliwios istorijos ir patarimai – taiklūs, bekompromisiai ir nepagražinti, metantys iššūkį  ir teigiamiems, ir neigiamiems mitams apie sugardatingą. Oliwia […]

Indlægget Oliwia Misiak: cukrus – tarsi narkotikas blev vist første gang den Sugardaters® Blog - LT.


Skaityti daugiau

Blogo pranešimas 060606 06 2017 14:12

Testas: ar esi sutverta prabangai?

Visi žino, kas yra privilegija – tai tam tikras pranašumas, kurį turi asmuo ar asmenų grupė, dažniausiai dėl socialinio ar piniginio statuso. Tačiau iš tikrųjų nusimanyti apie privilegijuotą gyvenimą gali tik jais iš tikrųjų besimėgaujantys, tiesa? Mūsų rate merginos yra pasirinkusios būti SugarBabėmis dėl įvairių priežasčių, […]

Indlægget Testas: ar esi sutverta prabangai? blev vist første gang den Sugardaters® Blog - LT.


Skaityti daugiauAbipusiškai naudingi santykiai: kodėl?

Daugybė vyrų ir moterų norėtų susirasti Sugar Daddy, Sugar Mama ar Sugar Babe. Tačiau jie nežino, nuo ko pradėti. Taip yra dėl visuomenėje priimtų stereotipų – paprastai nėra priimta tiesiogiai paklausti, ar asmuo norėtų pradėti abipusiškai naudingus santykius. SugarDaters® siekia tą pakeisti. Mūsų svetainė sukuria patogią ir saugią platformą, kurioje SugarDaddies bei SugarMamas gali ieškoti SugarBabe ir atvirkščiai. Kiekvienas čia esantis žmogus yra dėl tos pačios priežasties.

Kas yra abipusiškai naudingi santykiai?

Mes manome, kad visi sėkmingi santykiai yra abipusiškai naudingi. Kai du žmonės yra kartu, jie duoda tiek, kiek gauna iš kito. Toks tiesiog yra sveikų santykių pagrindas. Deja, dauguma įprastų santykių nėra naudingi abiems partneriams. Jei esate santykiuose, kur jaučiatės išnaudojami ar jumis piktnaudžiaujama, jūs esate vienašališkuose santykiuose, kuriuose gaunate mažiau nei duodate.

Kaip veikia SugarDaters®?

SugarDaters® yra rimtas pažinčių portalas, ypač aktualus tiems, kurie ieško naudingų santykių, pavyzdžiui, SugarDaddies, SugarMamas ir SugarBabes.

Nemokama SugarBabes narystė

SugarBabes gali naudoti visas svetainės funkcijas – matyti visas nuotraukas ir laisvai bendrauti su SugarDaddies ir SugarMamas – visiškai nemokamai.
Mokamą narystę turintys SugarDaddies ir SugarMamas gali laisvai bendrauti su visais SugarBabes ir matyti jų nuotraukas.

Nemokamas prisijungimas

Užsiregistruoti SugarDaters® galite nemokamai. Registracijos procesas yra labai greitas, lengvas ir patogus, tad jūs akimirksniu galite pradėti ieškoti sau tobulo partnerio. Jums tereikia pasirinkti, kas esate ir ko ieškote, užpildyti anketą ir aktyvuoti ją naudojant nuorodą iš patvirtinimo laiško, kurį gausite iš mūsų - SugarDaters.

Patikimumas

Savo nariams mes suteikiame saugią pažinčių aplinką, kurioje jie gali susipažinti su bendraminčiais. Užsiregistravę galėsite nuspręsti, kiek informacijos apie save norite atskleisti. Dėl jūsų saugumo mes rankiniu būdu patikriname narių aprašymus ir nuotraukas. Siekiant apsaugoti jūsų privatumą, jūsų kredito kortelės ataskaitoje niekada nebus rodomas mūsų svetainės pavadinimas. SugarDaters® niekada nedalins ir neparduos informacijos apie jus. Mūsų tikslas yra būti geriausiu ir patikimiausiu pažinčių portalu jauniems, gražiems ir dosniems.

SugarDatingas – tai santykiai, paremti abipuse pagarba, meile ir, žinoma, trauka!

Nesvarbu, ar tai, ko ieškote, yra meilė visam gyvenimui, neįpareigojantys santykiai ar trumpalaikė draugystė – SugarDaters® yra ideali platforma bet kokių santykių pradžiai.

Surasti savo svajonių partnerį gali užtrukti, tad nepamirškite mėgautis paieškos procesu!

Persijungti į standartinį internetą